Dış Seo Çalışması

Dış Seo Çalışması


PERA BİLİŞİM WEB TEKNOLOJİLERİ DIŞ SEO UYGULAMA VE ÇALIŞMASI 

→ Arama motorlarında sıralama elde edecek kullanıcı odaklı, özel ve okuyucularda paylaşma dürtüsü yaratacak kaliteli, özel ve ilgi çekici içerikler üretmek.
→ Google, Yandex ve Bing gibi büyük arama motorunun web site kalite yönergelerini benimsemek ve talimatlarına uygun stratejilerle sitenize ziyaretçi trafiği sağlamak.
→ Üst sıralarda yer alan rakiplerin web sitelerinin içerik ve performans analizleri yapılarak backlink kaynaklarından link almaya çalışmak.
→ Backlink ihtiyaçlarınızı sektörel yakınlığı bulunan otoriter sitelerden ve arama motorlarında konum elde etmiş içeriklerden temin etmek.
→ Web siteniz için tıklama alamayacağınız link çöplüğüne dönmüş sitelerde tanıtım çalışmaları yapmamak ve uzak durmak.
→ Site dışı SEO planlamanıza göre sitenize bağlanan tüm linkleri "nofollow-dofollow" olarak ayarlayarak sitenizin kalitesini korumak.
→ Google webmaster (Google Search Console) aracını sürekli takip etmek ve uyarılarını dikkate alarak etkili kullanmak.
→ Pozitif bir şekilde Google, Facebook, Instagram, Google Plus, Linkedin, Pinterest, Twitter, VK yorum ve değerlendirmeleri almak.
→ İnternet dünyasına sektörünüzle alakalı özel, yüksek çözünürlüğe sahip çok kaliteli resimler göndermek ve başkalarının kullanımını sağlamak.
→ Google analitik ya da benzer araçlar kullanılarak sitenize gelen linkleri, gelebilecek olan spam trafikleri kontrol etmek, engellemek ve reddetmek.
→ Site içeriklerinizi "Etiket (Hashtag)" kullanarak kusursuzca sosyal medya kanallarında ziyaretçilerinize sunmak ve hedef kitlenizle etkileşim yaratmak.
→ Okuyucuyu web sitenize yönlendiren, marka isminiz, anahtar kelimeniz ve iyi bir sloganla hazırlanmış TV, Radyo, Gazete, Billboard reklamları oluşturmak.
→ Büyük insan kitlelerinin tek tek ya da birlikte ücretli / ücretsiz davet edildiği ve icabet ettiği konser, festival, tiyatro, sinema vb. organizasyonlara sponsor olmak.
→ Firmanıza marka değeri katacak anahtar kelimelerinizle profesyonelce hazırlanmış Google Adwords, Yandex Direct ve tüm sosyal medya reklamları vermek.
→ Marka kavramını bilen bulunduğu ülkeyi, dilini, gramerini, insanını, toplulukları, kitleleri, sektörleri iyi derecede analiz edebilen ve en az 5 farklı sektörde 10 farklı proje yürütmüş internette markalaşma=SEO serüveni yaşayarak başarıya ulaşmış uzmanlardan danışmanlık almak.

Dış Seo Çalışması

 • ADS KURULUMU & DANIŞMANLIĞI AYLIK 1.000 TL
 • GOOGLE ADS REKLAM DANIŞMANLIĞINDA NELER YAPIYORUZ ?

 • Sektör, rakipler ve rekabet analizi
 • Hedef anahtar kelimelerin araştırılması ve belirlenmesi
 • Çeşitli izleme ve iyileştirme optimizasyonları (UI/UX)
 • Negatif kelimeler çalışması
 • Tıklama oranı artırma çalışması
 • Site hızı analizi, önerileri ve optimizasyonu
 • Sektöre özel Google Ads reklam mecralarının belirlenmesi
 • Belirlenen Analize uygun reklam çalışmalarına başlanması
 • Sektöre uygun re-marketing ve pazardaki yeni kitlelerin ön analizi ve çalışması
 • Yol haritası belirleme ve raporlama